top of page
Takže…. jsem fotografka, která svou práci má ráda, jsem matka dvou deti, které miluju a také jsem tak trochu cvok, který má rád lidi. Pod kombinací tohoto všeho uvidite muj rozesmátý obličej s výrazem… to je ale kráááásně na tom světě co?!
Fotografie je něco fascinujícího, je to něco co tu po nás zůstane až mi tady nebudeme. Je to naše vizitka, jací jsme byli a jaký život jsme vedli :)
Snažím se, aby mé fotky byly nejen originální a nevšední a aby diváka připoutaly na první pohled, ale aby i pohladily a dokázaly vyvolat příjemný pocit a člověk se při pohledu na ně mohl lehce usmát..
 
Svoji vášeň pro fotografii jsem objevila, když mi bylo něco kolem 18ti let. Milovala jsem černou komoru (ať už to zní jakkoli), vůni chemikálií a ten zázračný moment, kdy se na bílém papíru objeví obrázek...ach. Trvalo mi to několik let, než jsem si uvědomila, že fotografie je přesně to, co chci dělat po zbytek svého života. Vystudovala  jsem tedy Visuální komunikaci se zaměřením na fotografii na Birminham City University v Anglii a to v letech 2005-2008. Od té doby se tomuto řemeslu věnuji a mám ho stále stejně ráda. 
bottom of page